Zadzwoń do nas: 501 717 812

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do Ośrodka Wypoczynkowego 'Bałtyk', znajdującego się w pięknej, malowniczej miejscowości Wicie, położonej pomiędzy Jarosławcem a Darłowem.

Lokalizacja naszego Ośrodka zapewnia odpoczynek w ciszy, z dala od zgiełku miast oraz głównych szlaków komunikacyjnych.
Od plaży dzieli nas zaledwie 200-metrowy pas sosnowego lasu. Dodatkowym atutem jest idealne położenie w czystej ekologicznej strefie nad Jeziorem Kopań (400 m), co stwarza niepowtarzalny mikroklimat. Wszystko to zachęca do wycieczek pieszych i rowerowych.
Nasz Ośrodek wypoczynkowy „Bałtyk” to wymarzone miejsce na wakacje nad morzem, rodzinny wypoczynek z dziećmi czy romantyczny wyjazd.
Zapraszamy wszystkich miłośników wędkowania i sportów wodnych, a w szczególności windsurfingu, by w pełni aktywnie korzystać z wypoczynku w Ośrodku „Bałtyk”.
Miejscowość Wicie odznacza się bardzo korzystnym klimatem, charakteryzującym się dużym nasłonecznieniem i wilgotnością powietrza nasyconego leczniczymi cząsteczkami jodu oraz lasami obfitującymi w grzyby. Korzystne prądy morskie zapewniają czystą plażę i kąpieliska, a specyficzna fauna i flora zachwyca swym urokiem, dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Wygodne pokoje oraz drewniane domki letniskowe czekają na Państwa w naszym Ośrodku Wczasowym Bałtyk – Wicie.

W Naszym ośrodku wczasowym znajdziesz:

SKLEP SAMOOBSŁUGOWY

spożywczo-przemysłowo-monopolowy

PLAC ZABAW

zjeżdżalnie, piaskownica, trampoliny, huśtawki, boisko do siatkówki

BEZPRZEWODOWY INTERNET

nieodpłatnie na terenie całego ośrodka

Zafunduj sobie wspaniały wypoczynek nad morzem.

Sprawdź obowiązującą ofertę naszego Ośrodka Wczasowego.